Kam dál?


Od prosince zdraží ženám životní pojištění. Neváhejte s uzavřením nyní.

Podle loňského rozhodnutí Soudního dvora EU nesmí pojišťovny diskriminovat pojištěnce podle pohlaví a tedy to zda je pojištěným muž či žena nesmí brát pojišťovna při výpočtu pojištění vůbec v úvahu jako faktor, který ovlivňuje rizikovost daného pojištěnce.

Nová pravidla začnou platit od 21.12 a bude to pravděpodobně znamenat jediné. Pojišťovny zdraží ženám životní, úrazové, havarijní a další riziková pojištění a také důchodové pojištění, které závisí na délcedožití, které je u žen výrazně delší. Protože mužům ho pravděpodobně snižovat nebudou, neb ti své chování ani rizikovost nezmění. A spíše to bude znamenat, že toto rozhodnutí dopomůže pojišťovnám ve finále k vyšším ziskům.

 

V současné době platí ženy výrazně méně v případě pojištění smrti a někdy rovněž u havarijního a úrazového pojištění

 

Rozhodnutí bude mít vliv na nově uzavírané smlouvy a je pravděpodobné, že ženám se zdraží zejména životní pojištění o desítky procent (odhady hovoří až o zdražení ve výši 80%!).

Proto neváhejte a kontaktujte nás! Poradíme vám jak vybrat nejvýhodnější pojištění ještě za současných, levných podmínek!

 

 Pokud si chcete spočítat různá pojištění a jejich ceny pak je vám k dispozici naše kalkulačka online. Bez realitky si můžete zařídit výhodný pronájem bytu.

Můžete se informovat, eventuálně uzavřít si další druhy pojištění online za výhodných podmínek: např. nepovinné pojištění vašeho auta Havarijní pojištění, které vám pomůže při řádění různých živlů, stejně tak i Pojištění nemovitosti chaty, chalupy, rozestavěné budovy či stavby. Naopak pojištění domácnosti zajistí, že vám pojišťovna zaplatí škodu např při vykradení, nebo požáru bytu. Zákonné pojištění vozidla - Povinné ručení musí mít každý majitel vozidla. Najděte si to nejlevnější! Jako forma celoživotního spoření aby se člověk, alespoň částečně zabezpečil na důchod slouží státem podporované Penzijní připojištění - zajistěte si zde výhodné podmínky! Pokud jste např. nešikovný, pak je vhodné mít Pojištění odpovědnosti za škodu, které stojí pár stovek ročně a kryje nedbalostí škody, které někomu způsobíte..jinak se tomu říká i Pojištění odpovědnosti (pojistka na blbost), právě z důvodu nepozornosti. Cestovní pojištění vás dá do kupy ve světě, pokud se vám něco nemilého přihodí. Pojištění vozidel popisuje možnosti, ceny a způsoby pojištění plechových mazlíčků.