Kam dál?


Životní nehoda: Žena upadla na nádraží pod vlak a přišla o život.

Na Blanensku přišla o život čtyřiačtyřicetiletá žena poté, co z doposud neznámého důvodu upadla na nádraží do odkrytého kolejiště, kterým právě projížděl vlak. Na místo neštěstí vyslala záchranná služba svůj vůz. Lékaři okamžitě zahájili resuscitaci, kterou několikrát opakovali. Životní funkce se však nepodařilo nastartovat. Žena na následky mnohačetných zranění na místě zemřela. Pojistit život se vyplatí, zvláště když máte doma dvě děti.

 

 

 Pokud si chcete spočítat různá pojištění a jejich ceny pak je vám k dispozici naše kalkulačka online. Bez realitky si můžete zařídit výhodný pronájem bytu.

Můžete se informovat, eventuálně uzavřít si další druhy pojištění online za výhodných podmínek: např. nepovinné pojištění vašeho auta Havarijní pojištění, které vám pomůže při řádění různých živlů, stejně tak i Pojištění nemovitosti chaty, chalupy, rozestavěné budovy či stavby. Naopak pojištění domácnosti zajistí, že vám pojišťovna zaplatí škodu např při vykradení, nebo požáru bytu. Zákonné pojištění vozidla - Povinné ručení musí mít každý majitel vozidla. Najděte si to nejlevnější! Jako forma celoživotního spoření aby se člověk, alespoň částečně zabezpečil na důchod slouží státem podporované Penzijní připojištění - zajistěte si zde výhodné podmínky! Pokud jste např. nešikovný, pak je vhodné mít Pojištění odpovědnosti za škodu, které stojí pár stovek ročně a kryje nedbalostí škody, které někomu způsobíte..jinak se tomu říká i Pojištění odpovědnosti (pojistka na blbost), právě z důvodu nepozornosti. Cestovní pojištění vás dá do kupy ve světě, pokud se vám něco nemilého přihodí. Pojištění vozidel popisuje možnosti, ceny a způsoby pojištění plechových mazlíčků.