Kam dál?


Životní pojištění Dynamik

Životní pojištění Dynamik zmizelo z nabídky České pojišťovny i z webu a pravděpodobně jej již nenabízí. Česká pojišťovna nicméně nabízí jiné produkty, které vám mohou pomoci v případě, že jste se rozhodli uzavřít životní pojištění. Zejména z hlediska flexibility Česká pojišťovna inovovala nabídku produktů.

 

Tzv. flexibilní pojištění je totiž nejoblíbenějším druhem životního pojištění, které kombinuje pojištění se spořením. V jeho průběhu si můžete nejen zvolit rizika, která chcete pojistit, ale také to, jak velkou část pojistného budete vkládat do spoření. Na konci pojištění vám pojišťovna vyplatí sjednanou částku.

 

Nabídka pojištění osob

Životní pojištění DIAMANT. Nabízí maximální flexibilitu. Životní pojištění si sestavíte přesně podle svých potřeb a kdykoli je můžete přizpůsobit své momentální životní situaci. Zároveň můžete ovlivňovat zhodnocení finančních prostředků. Je asi nejpodobnějí pojištění Dynamik.

Životní pojištění Patriot

Životní pojištění PROFI Invest.

Životní pojištění TOP Invest

Životní pojištění GARANCE

Rizikové životní pojištění MULTIRISK.

Česká pojišťovna nabízí i dětské životní pojitění v rámci, kterého se může pojistit celá rodina.

 

Dětské pojištění Junior Invest

Životní pojištění, Vám a Vašim dětem poskytne jedinečnou kombinaci krytí pojistných rizik s možností výhodného investování prostředků, které budou vydělávat pod dohledem zkušenýchodborníků.

 

Dětské pojištění SLUNÍČKO Plus

Investiční životní pojištění, zajistí vašim dětem peníze do začátku samostatného života a maximální ochranu v každodenním životě. Spolu s dítětem mohou být pojištěny až dvě blízké dospělé osoby.

 

 Pokud si chcete spočítat různá pojištění a jejich ceny pak je vám k dispozici naše kalkulačka online. Bez realitky si můžete zařídit výhodný pronájem bytu.

Můžete se informovat, eventuálně uzavřít si další druhy pojištění online za výhodných podmínek: např. nepovinné pojištění vašeho auta Havarijní pojištění, které vám pomůže při řádění různých živlů, stejně tak i Pojištění nemovitosti chaty, chalupy, rozestavěné budovy či stavby. Naopak pojištění domácnosti zajistí, že vám pojišťovna zaplatí škodu např při vykradení, nebo požáru bytu. Zákonné pojištění vozidla - Povinné ručení musí mít každý majitel vozidla. Najděte si to nejlevnější! Jako forma celoživotního spoření aby se člověk, alespoň částečně zabezpečil na důchod slouží státem podporované Penzijní připojištění - zajistěte si zde výhodné podmínky! Pokud jste např. nešikovný, pak je vhodné mít Pojištění odpovědnosti za škodu, které stojí pár stovek ročně a kryje nedbalostí škody, které někomu způsobíte..jinak se tomu říká i Pojištění odpovědnosti (pojistka na blbost), právě z důvodu nepozornosti. Cestovní pojištění vás dá do kupy ve světě, pokud se vám něco nemilého přihodí. Pojištění vozidel popisuje možnosti, ceny a způsoby pojištění plechových mazlíčků.