Kam dál?


Životní pojištění při sportu: auto přejelo cyklistu.

Na Olomoucku zemřel v úterý 15. června při kolizi s osobním automobilem dvaatřicetiletý  cyklista. K nehodě došlo v ranních hodinách. Za cyklistou jela dvě vozidla. Řidič prvního auta začal muže na kole předjíždět. Při tom o cyklistu zavadil a ten upadl na silnici. Druhé vozidlo jej pak přejelo. Mladý cyklista utrpěl vážná zranění, kterým ještě na místě nehody podlehl. Cyklista byl otcem dvouletého chlapečka. Životní pojištění a náhody. Nikdy nevíte zda to nepotká i vás.

 

 Pokud si chcete spočítat různá pojištění a jejich ceny pak je vám k dispozici naše kalkulačka online. Bez realitky si můžete zařídit výhodný pronájem bytu.

Můžete se informovat, eventuálně uzavřít si další druhy pojištění online za výhodných podmínek: např. nepovinné pojištění vašeho auta Havarijní pojištění, které vám pomůže při řádění různých živlů, stejně tak i Pojištění nemovitosti chaty, chalupy, rozestavěné budovy či stavby. Naopak pojištění domácnosti zajistí, že vám pojišťovna zaplatí škodu např při vykradení, nebo požáru bytu. Zákonné pojištění vozidla - Povinné ručení musí mít každý majitel vozidla. Najděte si to nejlevnější! Jako forma celoživotního spoření aby se člověk, alespoň částečně zabezpečil na důchod slouží státem podporované Penzijní připojištění - zajistěte si zde výhodné podmínky! Pokud jste např. nešikovný, pak je vhodné mít Pojištění odpovědnosti za škodu, které stojí pár stovek ročně a kryje nedbalostí škody, které někomu způsobíte..jinak se tomu říká i Pojištění odpovědnosti (pojistka na blbost), právě z důvodu nepozornosti. Cestovní pojištění vás dá do kupy ve světě, pokud se vám něco nemilého přihodí. Pojištění vozidel popisuje možnosti, ceny a způsoby pojištění plechových mazlíčků.