Kam dál?


Životní pojištění pro motorkáře: Mladý motocyklista nepřežil náraz do stojícího automobilu.

V úterý odpoledne se poblíž Rosic stala vážná dopravní nehoda, při které přišel o život čtyřiadvacetiletý motorkář. K nehodě došlo na rovném úseku, když za vozidlem, které se chystalo odbočit doleva, zastavila další dvě auta. Řidič motocyklu, mladý otec dvouměsíční dcery, který jel za auty, nestihl dobrzdit a zezadu narazil do stojícího osobního vozu. Záchranná služba přivolaná na místo nehody zahájila transport těžce zraněného motorkáře do nemocnice. Při převozu však mladý muž svým zraněním podlehl. Buďte odpovědní a při provozování rizikového sportu, si zařiďte životní pojištění.

 

 Pokud si chcete spočítat různá pojištění a jejich ceny pak je vám k dispozici naše kalkulačka online. Bez realitky si můžete zařídit výhodný pronájem bytu.

Můžete se informovat, eventuálně uzavřít si další druhy pojištění online za výhodných podmínek: např. nepovinné pojištění vašeho auta Havarijní pojištění, které vám pomůže při řádění různých živlů, stejně tak i Pojištění nemovitosti chaty, chalupy, rozestavěné budovy či stavby. Naopak pojištění domácnosti zajistí, že vám pojišťovna zaplatí škodu např při vykradení, nebo požáru bytu. Zákonné pojištění vozidla - Povinné ručení musí mít každý majitel vozidla. Najděte si to nejlevnější! Jako forma celoživotního spoření aby se člověk, alespoň částečně zabezpečil na důchod slouží státem podporované Penzijní připojištění - zajistěte si zde výhodné podmínky! Pokud jste např. nešikovný, pak je vhodné mít Pojištění odpovědnosti za škodu, které stojí pár stovek ročně a kryje nedbalostí škody, které někomu způsobíte..jinak se tomu říká i Pojištění odpovědnosti (pojistka na blbost), právě z důvodu nepozornosti. Cestovní pojištění vás dá do kupy ve světě, pokud se vám něco nemilého přihodí. Pojištění vozidel popisuje možnosti, ceny a způsoby pojištění plechových mazlíčků.